Top
Image Alt

Nakodo Etkinlikleri

Aileler arası evlilik amaçlı tanışma toplantıları

Nakodo etkinliklerine kimler katılabilir?

Nakodo etkinliklerine yakınlarını evlendirmek isteyenler katılabilir. Genellikle katılımcılar evlilik adayının annesi, babası, kardeşi, akrabası veya arkadaşı olmaktadır. Evlilik adayının bilgi ve onayı dahilinde etkinliklerimize katılabilirsiniz.

Etkinliklere katılmak için ne yapmam gerekiyor?

Adayın bilgileri ve kendi cep telefonunuz ile (cep telefonu hariç tüm bilgiler adaya ait olmalıdır) Başvuru Formunu doldurunuz. Bundan sonra gelecek etkinlikleri online görebilecek ve rezervasyon yapabileceksiniz. Bunun için sitede bulunan Rezervasyon tuşuna basınız.

Etkinliğe kaç kişi gelebiliriz?

Etkinliklere bir aday için en fazla iki kişi katılabilmektedir. Katılacak tüm kişilerin adayın yakını olması ve yanlarında bunu ispatlayıcı gerekli belgeleri getirmeleri gerekmektedir. Adayın kendisi etkinliklere kesinlikle katılamamaktadır.

Etkinliğe ne tür belge getirmem gerekiyor?

Kimlik belgenizi getirmelisiniz. Adayın arkadaşı iseniz arkadaşınız ile beraber çekilmiş fotoğraf sunulabilmelidir. Etkinliğe ilk gelişiniz ise ve sistemde adayınızın resmi yoksa yakınınıza ait en az bir resim getirmeniz gerekmektedir. Resmi web sitesi üzerinden de yükleyebilirsiniz. Etkinliğe girmeden önce kendi kimlik belgenizi göstermeniz ve imzalı bir form doldurmanız gerekecektir. Daha önce katıldı iseniz ve adayınızın sisteme resmi zaten yüklü ise sadece kimlik belgenizi göstermeniz yeterli olacaktır.

Etkinlik katılım bedeli nedir?

Etkinlik katılım bedeli toplantı lokasyonuna bağlı olarak değişiklik gösterebilmekte olup her toplantı için üye sayfasında toplantı tarihi ile beraber duyurulmaktadır. Tüm detayları web sitesinde Rezervasyon sayfasında görebilirsiniz.

Etkinlik nasıl yapılıyor?

Etkinliğe katılmadan önce belgeleriniz yetkilimiz tarafından kontrol edilmektedir. Belgelerinizde bir sorun yoksa diğer aile temsilcileri ile beraber toplantı salonuna alınmaktasınız. Etkinlikler genelde bir kaç saat içinde tamamlanmakta ve tek bir toplantıda pek çok adayı ve ailesini inceleme şansına sahip olabilmektesiniz.

Hangi şehirdeki etkinliğine katılabilirim?

Bu konuda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. İstediğiniz yerde ve istediğiniz sıklıkta etkinliklere katılabilirsiniz.

Etkinlikte kaç adet aday seçebilirim?

Bu konuda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Rezervasyonlar hangi kriterlere göre kabul ediliyor?

Rezervasyon önceliği etkinliğe yeterli katılım olması, erkek/kadın sayılarının denk olması, adayların birbirine uygun olması, katılımcının şehrinin etkinlik şehrine yakın olması ve rezervasyonun ne zaman yapıldığı parametrelerine göre otomatik olarak verilmektedir.

En erken ne zaman katılabilirim?

Etkinlikler şu anda 4 farklı şehirde düzenlenmektedir. Gelecek etkinliklerin tarih ve yer bilgilerini üye panelinde bulabilirsiniz.

Nakodo etkinliklerine sadece evlenecek adayın bir yakını mı katılabiliyor?

Evet, etkinliklere adayın kendisi katılamamaktadır. Onu temsilen bir veya en fazla iki yakını katılabilmektedir.

Bilgilerimiz gizli tutuluyor mu?

Toplantılarda katılımcılara yönelik bilgi paylaşımı dışında online veya offline hiçbir bilgi paylaşımı olmamaktadır. Toplantılara cep telefonu veya herhangi bir kayıt cihazı alınmamaktadır.

Etkinliklerin en büyük avantajı nedir?

Etkinliklerin bilinen en büyük avantajı ailelerin desteğinin baştan alınmasıdır. İstatistiklere göre iki taraflı aile desteğinin bulunması başarılı bir evlilik için önemlidir.

Nakodo toplantıları her ilde var mı?

Nakodo toplantıları şu anda maalesef sadece sınırlı sayıda ilde gerçekleştirilebilmektedir.

Nakodo Toplantılarına adayın bir yakını (annesi, babası, kardeşi, akrabası, arkadaşı vs.) katılabilmektedir.

Nakodo Etkinliklerine adayın kendisi katılamamaktadır. Kendiniz katılmak istiyorsanız Online Nakodo seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Nakodo Toplantıları şu anda sadece Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana’da gerçekleştirilmektedir.

Videoyu izlemek için tıklayınız.

Nakodo Etkinliklerine Katılım Şartları:

1- Temsil edilen adayın evli olmaması

2- Adayın bir yakınının katılması

Nakodo Etkinlikleri Başvuru ve Katılım Süreci:

1- Nakodo Etkinlikleri Başvuru Formunu doldurunuz.

2- Rezervasyonunuz onaylandığında cep telefonunuza etkinlik adres ve iletişim bilgileri gönderilecektir.

daha fazla ....

Nakodo Etkinliklerinin nasıl yapıldığına ilişkin daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Etkinlikler